Darmowa dostawa od 200zł

Dusza mini - NÓW - naturalna świeca sojowa księżycowa 60 ml

Nowy produkt

30,00 złbrutto

Świeca sojowa mini Nów - lawenda, rozmaryn, szałwiaMini świeca z kolekcji księżycowej.

Idealna do testowania zapachu, na prezent, jako gift dla gości, klientów lub do małych pomieszczeń.Zapach Nów to wyciszająca lawenda,

oczyszczająca szałwia,

oraz wytrawny rozmaryn.

Połączenie tych trzech aromatów oczyszcza naszą przestrzeń z negatywnych energii, pozwala się skupić, zwolnić tempo, skierować do wewnątrz i skomunikować ze sobą.

To ziołowa kompozycja napełniająca wnętrze bogatym aromatem ziół. 

Dla sympatyków lawendy i ziołowego sznytu. 

Link > Nów 120 mlPodczas nowiu księżyca warto jest zapalić świecę i wprowadzić rytuał ognia do swojego domu. Ogień od tysięcy lat był stałym uczestnikiem codziennego życia wszystkich ludzi, dzięki świecom możemy skontaktować się z tym pięknym żywiołem i wprowadzić do naszego wnętrza oczyszczającą energię ognia.

Rytuały okołoksiężycowe w szczególny sposób wzmacniają nasz kontakt z naturą i ze sobą.

Podczas nowiu księżyca nasza energia życiowa skierowana jest do wewnątrz, nastaje ciemność a na wierzch wychodzą nasze demony. To idealny czas aby się zatrzymać, przyjrzeć swoim emocjom i zagłębić do wewnątrz. Oczyścić przestrzeń z tego co nam nie odpowiada i zapoczątkować zmiany. Jeśli zdamy sobie sprawę z tej życiodajnej siły natury, która występuję w miesięcznych cyklach możemy wzmocnić swoje zasoby i skupić się na najlepszych dla nas rozwiązaniach.

Podczas nowiu warto otaczać się zapachami, które oczyszczają naszą energię, porządkują myśli, wyciszają umysł i pozwalają się skoncentrować na sobie. Dzięki temu wykorzystujemy nasz wewnętrzny, naturalny barometr i pozwalamy mu działać na naszą korzyść.

Podsuwamy naszym zmysłom to czego potrzebują.CZAS PALENIA: 12 godzin

Pojemność: 60 ml (szklany słoik)Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

18 innych produktów w tej samej kategorii:

© DuszaMazur.pl | kontakt@duszamazur.pl | 501-438-983