Darmowa dostawa od 200zł
Karty podarunkowe

Szukasz upominku, który nie będzie zwykłą niespodzianką, ale zawiera też pierwiastek duchowości? Znajdziesz u nas karty podarunkowe na prezent, uprawniające do odbioru ręcznie robionych mieszanek zapachowych.

Karty podarunkowe  Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Osoba, która taką dostanie, z pewnością doceni niebanalny upominek, a może przy okazji warsztatu aromaterapeutycznego zainteresuje się szerzej magią zapachów?

Warsztat aromaterapeutyczny – oferta specjalna

Oferujemy kilka bonów, które można podarować bliskiej osobie. Zapach osobisty to voucher na spersonalizowane perfumy stworzone na podstawie preferencji zapachowych Klienta. Pachnidła dusza daje możliwość zakupu dowolnego produktu ze sklepowego katalogu. Z kolei karta podarunkowa Jak pachną Twoje emocje? to zaproszenie na dwugodzinny warsztat aromaterapeutyczny wprowadzający do świata olejków eterycznych.

Aromaterapia na prezent

Talon na wybrany zapach z naszego sklepu będzie świetnym upominkiem. Organiczna woń Mazur będzie przypominać o tutejszej naturze i krajobrazach. Aromaterapia to oryginalny pomysł na prezent, jakiego nie znajdziesz w zwykłym sklepie. Nasze rękodzieła z duszą to unikalne świeczki i olejki – same nazwy produktów budzą skojarzenia z ciepłym letnim wieczorem spędzonym na biwaku.

Jak zamówić karty podarunkowe na prezent?

Voucher zamawia się online, a my przesyłamy go na Twój adres. Jeśli chcesz, możesz też zgłosić się po niego bezpośrednio w Piszu. Jednorazowa karta podarunkowa w formie papierowego voucheru będzie ważna do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu.

Podaruj komuś w prezencie Zapach Mazur zamknięty w naczyniu lub zaproś na warsztat wprowadzający w tajniki aromaterapii.

© DuszaMazur.pl | kontakt@duszamazur.pl | 501-438-983