Darmowa dostawa od 200zł
O mnie

 Dusza

Mam na imię Ewelina jestem aromaterapeutą i pasjonatką naturalnych zapachów.
Pochodzę z Mazur, tu się urodziłam i wychowałam. Na czas nauki i szaleństw młodości uciekłam do dużego miasta, ale wracałam nieustannie do lasów, do jezior i łąk, do przestrzeni. Naturę wysysa się z mlekiem matki, ja nie mogłam bez niej żyć. Mam ogromny szacunek do ...

 Dusza

Mam na imię Ewelina jestem aromaterapeutą i pasjonatką naturalnych zapachów.
Pochodzę z Mazur, tu się urodziłam i wychowałam. Na czas nauki i szaleństw młodości uciekłam do dużego miasta, ale wracałam nieustannie do lasów, do jezior i łąk, do przestrzeni. Naturę wysysa się z mlekiem matki, ja nie mogłam bez niej żyć. Mam ogromny szacunek do natury, do jej wysiłków na rzecz człowieka, do tego jak wiele nam codziennie bezinteresownie oferuje. Staram się jej nie szkodzić, nie ingerować w nią. Staram się korzystać z niej świadomie i z pokorą.
Teraz, gdy mam własne dzieci wróciłam na moje ukochane Mazury i tu uczę się żyć w zgodzie z moją drugą matką. Bardzo chcę przekazać Wam chociaż część tej energii, którą natura przekazuje mi. Zastanawiałam się co sprawia, że ciągnie do lasów i jezior. Odkryłam, że jest to zapach. Bodziec, który uruchamia w nas ogrom procesów. Węch to jedyny ze zmysłów, który połączony jest z ośrodkiem pamięci, skojarzeń, instynktem i podświadomością. Możemy nim wykreować bardzo wiele. Jest to temat, który absolutnie mnie fascynuje. Dlatego szkolę się w dziedzinie aromaterapii. Zdobywałam wiedzę u największych autorytetów aromaterapeutycznych u państwa Haliny i Władysława Brud w Polskim Towarzystwie Aromaterapeutycznym oraz w fitoterapeutycznej szkole Anny Bober.
Niezwykle cenię medyczne, terapeutyczne i energetyczne właściwości aromaterapii. Fascynuje mnie Ajurweda i Tradycyjna Medycyna Chińska i ich podejście do zapachów. Dzielę się tą wiedzą, szkolę, komponuję zapachy i dobieram je do indywidualnej energetyki danej osoby. Korzystam tylko z naturalnych, najwyższej klasy olejków eterycznych. Współpracuję z lokalnymi rękodzielnikami, używam naturalnych surowców: wosku sojowego, gliny, drewna, szkła, czystego wosku pszczelego.
Dusza Mazur powstała z miłości do zapachów lasów, jezior i całego bogactwa naturalnego mazurskiej ziemi. Żyjąc w tak pięknym otoczeniu nie sposób czerpać inspiracji z natury i motywować innych do dbania o nią. Zachęcam Cię do kontaktu, zachęcam Cię do przyjrzenia się sobie i poznania siebie poprzez zapach.
Zachęcam Cię do pracy z aromaterapią!

Dusza

Więcej

O mnie  W tej kategorii nie ma produktów.

© DuszaMazur.pl | kontakt@duszamazur.pl | 501-438-983