Darmowa dostawa od 200zł

Dusza - ŚCIÓŁKA - naturalna świeca sojowa 120 ml

Nowy produkt

55,00 złbrutto

Naturalna świeca sojowa Ściółka - czarny świerk, mech dębowy, ylang-ylangPamięć zapachowa to ogromna siła. Natura podaje nam zapachy, które tworzą nasze wspomnienia. Niektóre z nich możemy wyabstrahować w postaci olejków eterycznych.

Świece sojowe Dusza, to naturalne, ekologiczne i wegańskie świece które przywodzą na myśl najpiękniejsze zapachy natury. Zapachy, które przypomną Ci wakacje na Mazurach, uruchomią miłe skojarzenia i napełnią dom błogim, naturalnym aromatem.

Świece Dusza mają duże stężenie wysokiej jakości olejków eterycznych i zapachowych.

Czasem wystarczy otworzyć wieczko by przenieść się w inne przestrzenie.

Ogień od tysięcy lat był stałym uczestnikiem codziennego życia wszystkich ludzi, dzięki świecom możemy skontaktować się z tym pięknym żywiołem i wprowadzić do naszego wnętrza oczyszczającą energię ognia.Zapach Ściółka to olejki z czarnego świerku, mchy dębowego i ylang-ylang

To radosne, słoneczne lato w puszczy. Rozgrzana, sierpniowa ściółka lasu. Wysuszone i trzeszczące igliwie. Upalna puszcza oddaje wilgoć skondensowanymi zapachami, ciepła żywica miesza się tam z gorącym zapachem gleby, ziół i ozonu. Zaskakujący, słodki zapach mchu dębowego nastraja lekkością i radością, przypomina słoneczne lato. Delikatne wykończenie kwiatem ylangu nadaje świecy wręcz perfumiarskiego sznytu. Ylang-ylang to kwiat odwagi i szczęścia, ociepla i podnosi na duchu, nadaje lekkiej słodyczy.

Tłem kompozycji jest żywiczny zapach igliwia świerkowego, który harmonizuje i uspokaja.

Puszcza ma mnóstwo zapachów, tym razem zapraszam na szczyt lata, gdy powietrze drży z gorąca i zniekształca horyzont, a wyschnięta ściółka rozpada się w dłoniach.

CZAS PALENIA: 25 godzinCO WYRÓŻNIA ŚWIECE DUSZA?

 • świece zawierają naturalne olejki eteryczne oraz zapachowe w wysokim stężeniu

 • knoty świec są z surowego drewna bukowego

 • świece są w 100% z wosku sojowego, bez dodatku rakotwórczej parafiny

 • to zdrowa alternatywa dla świec syntetycznych, kopcących smogiem, są odpowiednie dla alergików

 • nie barwimy naszych świec, dzięki temu unikasz efektów ubocznych spalania sztucznych, chemicznych substancji

 • świece składają się z czystego wosku, bez zatopionych w nich elementów takich jak kwiaty czy kamienie, dzięki temu zapach jest jednostajny a palenie świecy jest bezpieczne

 • to spójna i autorska kolekcja, nigdzie indziej nie znajdziesz podobnych kompozycji

 • są tworzone ręcznie, powoli i w poszanowaniu dla przyrodyDLACZEGO WARTO WYBRAĆ ŚWIECE SOJOWE?

Są zdrowsze niż zwykłe świece parafinowe.

Mają pochodzenie roślinne i NIE wydzielają substancji rakotwórczych takich jak benzen czy toluen. Są bardzo wydajne, palą się nawet 2 razy dłużej w porównaniu ze świecami parafinowymi.

Są bezpieczne dla alergików.

Są wegańskie, biodegradowalne i ekologiczne.JAK KORZYSTAĆ ZE ŚWIECY BY DŁUGO CIESZYĆ SIĘ JEJ ZAPACHEM?

 • podczas pierwszego palenia świecy pozwól by wosk roztopił się do krawędzi świecy, zapobiegnie to tworzeniu się lejka, świeca będzie palić się równomiernie.

 • najintensywniej czuć aromat świecy gdy pali się ona przynajmniej 1,5h, ale nie pal jej dłużej niż 3,5h gdyż później człowiek przyzwyczaja się do zapachu i go nie czuje

 • przed każdym odpaleniem świecy ukrusz nadmiar zwęglonego knota, aby świeca paliła się równomiernie knot musi być tak krótki aby płomień dotykał wosku, będzie wtedy stabilniejszyPojemność: 120ml (szklany słoik)

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

18 innych produktów w tej samej kategorii:

© DuszaMazur.pl | kontakt@duszamazur.pl | 501-438-983