Karta podarunkowa - Zapach osobisty

Nowy produkt

92,00 złbrutto

Karta podarunkowa – botaniczny eliksir osobistyJeśli chcesz sprawić bliskiej osobie nietuzinkowy prezent, podaruj Jej zapach osobisty.

Kompozycja indywidualnie dobranych do upodobań i energetyki danej osoby olejków eterycznych i absolutów. W postaci eliksiru olejowego w roll-onie w złotym oleju jojoba – 10ml.

Lub w formie sprayu w buteleczce 50ml.

Jest to w pełni naturalny, żywy i pracujący zapach. Układa się i dopasowuje do Twojego ciała i emocji. Pracuje na Twoją korzyść, wspiera gdy potrzebujesz koncetracji i siły i uspokaja gdy potrzebujesz się wyciszyć. Tylko naturalne olejki eteryczne układają się na każdej skórze inaczej, dlatego nikt inny na świecie nie będzie tak pachniał. Olejki eteryczne dopasowują się do Twojego ph i indywidualnego zapachu sebum dlatego jest to zapach który się rozwija, pracuje i zmienia wraz z Tobą.Jak to działa?

  • Kartę możesz zamówić online, a odebrać w formie papierowej w Piszu, po uprzednim kontakcie

  • Kartę można wykorzystać tylko jednorazowo.

  • W sytuacji, kiedy wartość zakupów przekracza kwotę dostępną na karcie - Klient dopłaca różnicę.

  • W sytuacji, kiedy wartość zakupów jest mniejsza niż wartość na karcie - Klient nie otrzymuje reszty w gotówce, a powstałej różnicy nie można wykorzystać przy okazji kolejnych zakupów.

  • Karta nie łączy się z innymi promocjami.

  • Karta nie podlega wymianie na gotówkę.

  • Karta jest ważna 6msc od daty zakupu.Kartę wysyłamy w formie elektronicznej kartki, do wydrukowania.

Osoba obdarowana, kontaktuje się ze mną (dane do kontaktu znajdziesz na karcie) i wspólnie ustalamy preferencje i skład zapachu.

Jeśli kupujesz tylko kartę podarunkową zaznacz proszę w opcji dostawy „odbiór osobisty 0zł”.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

© DuszaMazur.pl