Darmowa dostawa od 200zł

Dusza - ŻYWICA - naturalna świeca sojowa żywiczna 120 ml

Nowy produkt

55,00 złbrutto

Świeca sojowa Żywica - sosna, świerk, jodła, bergamotkaPamięć zapachowa to ogromna siła. Natura podaje nam zapachy, które tworzą nasze wspomnienia. Niektóre z nich możemy wyabstrahować w postaci olejków eterycznych.

Świece sojowe Dusza, to naturalne, ekologiczne i wegańskie świece które przywodzą na myśl najpiękniejsze zapachy natury. Zapachy, które przypomną Ci wakacje na Mazurach, uruchomią miłe skojarzenia i napełnią dom błogim, naturalnym aromatem.

Świece Dusza mają duże stężenie wysokiej jakości olejków eterycznych i zapachowych.

Czasem wystarczy otworzyć wieczko by przenieść się w inne przestrzenieŻywica to olejki: sosnowy, świerkowy, jodłowy, bergamotka

Żywica to kompozycja dla koneserów leśnych kąpieli. Jest głęboka, nasycona, soczysta, mocno żywiczna, wytrawna, wręcz męska. Wprowadza w stan głębokiego relaksu, ułatwia zasypianie i przenosi do tajemniczej, mrocznej puszczy. Leśne ostępy Puszczy Piskiej to przewaga sosny i świerku, zapach ich żywic unosi się na całych południowych Mazurach. Nad leśnymi jeziorami również czujemy rozgrzaną żywicę. Tak też pachnie świeca, mocno naturalnie. Kompozycja nasyca przestrzeń leśnym aromatem, zapachem iglastego lasu i pozwala poczuć potęgę puszczy. 

Jeśli ponad wszystko kochasz spędzać wakacje nad leśnymi, mazurskimi jeziorami to właśnie ten zapach leśnego igliwia i żywic poczujesz i przypomnisz sobie ten błogi stan.

CZAS PALENIA: 25 godzinCO WYRÓŻNIA ŚWIECE DUSZA?

 • świece zawierają naturalne olejki eteryczne oraz zapachowe w wysokim stężeniu

 • knoty świec są z surowego drewna bukowego

 • świece są w 100% z wosku sojowego, bez dodatku rakotwórczej parafiny

 • to zdrowa alternatywa dla świec syntetycznych, kopcących smogiem, są odpowiednie dla alergików

 • nie barwimy naszych świec, dzięki temu unikasz efektów ubocznych spalania sztucznych, chemicznych substancji

 • świece składają się z czystego wosku, bez zatopionych w nich elementów takich jak kwiaty czy kamienie, dzięki temu zapach jest jednostajny a palenie świecy jest bezpieczne

 • to spójna i autorska kolekcja, nigdzie indziej nie znajdziesz podobnych kompozycji

 • są tworzone ręcznie, powoli i w poszanowaniu dla przyrodyDLACZEGO WARTO WYBRAĆ ŚWIECE SOJOWE?

Są zdrowsze niż zwykłe świece parafinowe.

Mają pochodzenie roślinne i NIE wydzielają substancji rakotwórczych takich jak benzen czy toluen. Są bardzo wydajne, palą się nawet 2 razy dłużej w porównaniu ze świecami parafinowymi.

Są bezpieczne dla alergików.

Są wegańskie, biodegradowalne i ekologiczne.JAK KORZYSTAĆ ZE ŚWIECY BY DŁUGO CIESZYĆ SIĘ JEJ ZAPACHEM?

 • podczas pierwszego palenia świecy pozwól by wosk roztopił się do krawędzi świecy, zapobiegnie to tworzeniu się lejka, świeca będzie palić się równomiernie.

 • najintensywniej czuć aromat świecy gdy pali się ona przynajmniej 1,5h, ale nie pal jej dłużej niż 3,5h gdyż później człowiek przyzwyczaja się do zapachu i go nie czuje

 • przed każdym odpaleniem świecy ukrusz nadmiar zwęglonego knota, aby świeca paliła się równomiernie knot musi być tak krótki aby płomień dotykał wosku, będzie wtedy stabilniejszyPojemność: 120ml (szklany słoik)

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

18 innych produktów w tej samej kategorii:

© DuszaMazur.pl | kontakt@duszamazur.pl | 501-438-983