Dusza - ŻYWICA - naturalna świeca sojowa 120 ml

Nowy produkt

50,00 złbrutto

Świeca sojowa Żywica - sosna, świerk, jodła, bergamotkaPamięć zapachowa to ogromna siła. Natura podaje nam zapachy, które tworzą nasze wspomnienia. Niektóre z nich możemy wyabstrachować w postaci olejków eterycznych.

Świece sojowe Dusza, to naturalne, ekologiczne i wegańskie świece które przywodzą na myśl najpiękniejsze zapachy natury. Zapachy, które przypomną Ci wakacje na Mazurach, uruchomią miłe skojarzenia i napełnią dom błogim, naturalnym aromatem.

Świece Dusza mają bardzo duże stężenie wysokiej jakości olejków eterycznych.Żywica to olejki: sosnowy, świerkowy, jodłowy, bergamotka

Żywica to kompozycja dla koneserów leśnych kąpieli. Jest głęboka, nasycona, mocno żywiczna, wytrawna, wręcz męska. Wprowadza w stan głębokiego relaksu, ułatwia zasypianie i przenosi do tajemniczej, mrocznej puszczy. Leśne ostępy Puszczy Piskiej to przewaga sosny i świerku, zapach ich żywic unosi się na całych południowych Mazurach. Nad leśnymi jeziorami również czujemy rozgrzaną żywicę. Tak też pachnie świeca, mocno naturalnie. Kompozycja nasyca przestrzeń leśnym aromatem, zapachem iglastego lasu i pozwala poczuć potęgę puszczy. 

CZAS PALENIA: 25 godzinCO WYRÓŻNIA ŚWIECE DUSZA?

  • świece zawierają wyłącznie naturalne olejki eteryczne bardzo wysokiej jakości i w wysokim stężeniu

  • - knoty świec są z niepowlekanego włókna konopnego

  • świece są w 100% z wosku sojowego, bez dodatku rakotwórczej parafiny

  • nie barwimy naszych świec, dzięki temu unikasz efektów ubocznych spalania sztucznych, chemicznych substancji

  • świece składają się z czystego wosku, bez zatopionych w nich elementów takich jak kwiaty czy kamienie, dzięki temu zapach jest jednostajny

  • lepiej i dłużej uwalniają zapachy jednocześnie nie drażniąc zmysłów

  • są tworzone ręcznie, powoli i w poszanowaniu dla przyrody.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ŚWIECE SOJOWE?

Są zdrowsze niż zwykłe świece parafinowe.

Mają pochodzenie roślinne i NIE wydzielają substancji rakotwórczych takich jak benzen czy toluen. Są bardzo wydajne, palą się nawet 2 razy dłużej w porównaniu ze świecami parafinowymi.

Są wegańskie, biodegradowalne i ekologiczne.JAK KORZYSTAĆ ZE ŚWIECY BY DŁUGO CIESZYĆ SIĘ JEJ ZAPACHEM?

  • podczas pierwszego palenia świecy pozwól by wosk roztopił się do krawędzi świecy, zapobiegnie to tworzeniu się lejka, świeca będzie palić się równomiernie.

  • najintensywniej czuć aromat świecy gdy pali się ona przynajmniej 1,5h, ale nie pal jej dłużej niż 3,5h gdyż później człowiek przyzwyczaja się do zapachu i go nie czuje

  • przed każdym odpaleniem świecy ukrusz nadmiar zwęglonego knota, płomień będzie stabilniejszy

Pojemność: 120ml (szklany słoik)

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

© DuszaMazur.pl