Botaniczny eliksir energetyczny - 30 ml

Nowy produkt

72,00 złbrutto

  • Nowa Ziemia
  • Śpiew Duszy

Botaniczny eliksir energetycznyŁączenie zapachów i nadawanie im znaczeń to moja pasja. Jeśli szukasz nietuzinkowych połączeń, lub zapachu do pracy z intencją, który ma Ci coś robić to świetnie trafiłaś.

Moje eliksiry to stężone mieszanki olejków eterycznych, które pracują dla Ciebie. Odżywiają Twoje, ciało, umysł, duszę i przestrzeń energetyczną.

Jedno użycie i jesteś w innej przestrzeni wibracyjnej. Zapewniam Cię, że już pierwszego dnia ktoś spyta Cię „co tak pięknie pachnie”.

To żywy, pracujący zapach. Zmienia się, ewoluuje, dopasowuje do Ciebie. Utrzymuje się do 10 godzinNowa Ziemia – to wysoka energia wchodzenia w nowe. Nowe przestrzenie, nowe projekty, pomysły, nowe horyzonty, nowe życie. To niezwykle kobieca, zmysłowa nuta najpiękniejszych kwiatów róży, jaśminu i ylangu. To one dają pewność siebie, moc i pobudzają do kreatywnego działania. Absolut kakao daje słodycz za którą idzie dziecięca radość i wrażliwość. Dzięki bergamotce poczujesz powiew świeżości i otworzysz serce na nowe doświadczenia, a grejpfrut i mandarynka podniesie Twoją kobiecą energię i doda życiu soczystości i lekkości. Lawenda przyjemnie sharmozniuje i ustabilizuje układ nerwowy, a drzewne nuty cedru ugruntują Cię w Twoich decyzjach.

Skład: róża, jaśmin, ylang-ylang, kakao, cedr, bergamotka, grejpfrut, mandarynka, lawendaŚpiew Duszy – to lekkość i radość w sprayu. Uduchowiony cytrus. Płynne szczęście.

To soczysta energia 4 rodzajów cytrusów natchniona kadzidłowcem i uziemiona drzewnym amyrisem i żywicznym katrafayem. Wykańczająca nutka szałwii koncentruje Cię na tu i teraz i oczyszcza umysł. Doskonała na rano, na poprawę nastroju, do pracy, zawsze gdy masz obniżony nastrój. Jest soczysta, ciepła, wibrująca słońcem i żywą energią drzew.

Skład: grejpfrut, czerwona pomarańcza, mandarynka, bergamotka, amyris, kadzidłowiec, katrafay, szałwia lekarska, woda, alkoholWstrząśnij przed użyciem. Wykorzystaj w ciągu roku.Pojemność: 30 ml

Produkty powiązane

3 innych produktów w tej samej kategorii:

© DuszaMazur.pl