Dusza - ŚCIÓŁKA - naturalna świeca sojowa 120 ml

Nowy produkt

50,00 złbrutto

Naturalna świeca sojowa Ściółka - czarny świerk, mech dębowy, ylang-ylangPamięć zapachowa to ogromna siła. Natura podaje nam zapachy, które tworzą nasze wspomnienia. Niektóre z nich możemy wyabstrachować w postaci olejków eterycznych.

Świece sojowe Dusza, to naturalne, ekologiczne i wegańskie świece które przywodzą na myśl najpiękniejsze zapachy natury. Zapachy, które przypomną Ci wakacje na Mazurach, uruchomią miłe skojarzenia i napełnią dom błogim, naturalnym aromatem.

Świece Dusza mają bardzo duże stężenie wysokiej jakości olejków eterycznych.

Ogień od tysięcy lat był stałym uczestnikiem codziennego życia wszystkich ludzi, dzięki świecom możemy skontaktować się z tym pięknym żywiołem i wprowadzić do naszego wnętrza oczyszczającą energię ognia.Zapach Ściółka to radosne, słoneczne lato w puszczy. Rozgrzana, sierpniowa ściółka lasu. Wysuszone i trzeszczące igliwie. Upalna puszcza oddaje wilgoć skondensowanymi zapachami, ciepła żywica miesza się tam z gorącym zapachem gleby, ziół i ozonu. Zaskakujący, słodki zapach mchu dębowego nastraja lekkością i radością, przypomina słoneczne lato. Delikatne wykończenie kwiatem ylangu nadaje świecy wręcz perfumiarskiego sznytu. Ylang to kwiat odwagi i szczęścia, ociepla i rozgrzewa, nadaje lekkiej słodyczy. Tłem kompozycji jest żywiczny zapach igliwia świerkowego, który harmonizuje i uspokaja.

Puszcza ma mnóstwo zapachów, tym razem zapraszam na szczyt lata, gdy powietrze drży z gorąca i zniekształca horyzont, a wyschnięta ściółka rozpada się w dłoniach.CZAS PALENIA: 25 godzinCO WYRÓŻNIA ŚWIECE DUSZA?

  • świece zawierają wyłącznie naturalne olejki eteryczne bardzo wysokiej jakości i w wysokim stężeniu

  • knoty świec są z surowego drewna bukowego

  • świece są w 100% z wosku sojowego, bez dodatku rakotwórczej parafiny

  • nie barwimy naszych świec, dzięki temu unikasz efektów ubocznych spalania sztucznych, chemicznych substancji

  • świece składają się z czystego wosku, bez zatopionych w nich elementów takich jak kwiaty czy kamienie, dzięki temu zapach jest jednostajny

  • lepiej i dłużej uwalniają zapachy jednocześnie nie drażniąc zmysłów

  • są tworzone ręcznie, powoli i w poszanowaniu dla przyrody.DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ŚWIECE SOJOWE?

Są zdrowsze niż zwykłe świece parafinowe.

Mają pochodzenie roślinne i NIE wydzielają substancji rakotwórczych takich jak benzen czy toluen. Są bardzo wydajne, palą się nawet 2 razy dłużej w porównaniu ze świecami parafinowymi.

Są wegańskie, biodegradowalne i ekologiczne.JAK KORZYSTAĆ ZE ŚWIECY BY DŁUGO CIESZYĆ SIĘ JEJ ZAPACHEM?

  • podczas pierwszego palenia świecy pozwól by wosk roztopił się do krawędzi świecy, zapobiegnie to tworzeniu się lejka, świeca będzie palić się równomiernie.

  • najintensywniej czuć aromat świecy gdy pali się ona przynajmniej 1,5h, ale nie pal jej dłużej niż 3,5h gdyż później człowiek przyzwyczaja się do zapachu i go nie czuje

  • przed każdym odpaleniem świecy ukrusz nadmiar zwęglonego knota, płomień będzie stabilniejszyPojemność: 120ml (szklany słoik)

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

© DuszaMazur.pl