Karta podarunkowa - indywidualny warsztat olejków eterycznych z komponowaniem osobistego zapachu

Nowy produkt

200,00 złbrutto

Karta podarunkowa – indywidualny warsztat olejków eterycznych z komponowaniem osobistego zapachuJeśli chcesz sprawić bliskiej osobie nietuzinkowy prezent, podaruj Jej 2 godzinne spotkanie warsztatowe na którym pozna tajemnice olejków eterycznych i skomponuje osobisty zapach botaniczny.

=> Karta jest do wykorzystania na terenie Mazur, w bliskich oklicach Pisza. Tak żebym mogła dojechać do Ciebie, lub Ty do mnie. Termin spotkania ustalimy razem, pochylimy się tylko nad Twoją energetyką i dotkniemy tylko tych olejków które Cię przyciągają.

Będą to dwie godziny pasji, dwie godziny na bycie tylko ze sobą.Warsztat zakończymy doborem olejków dla Ciebie z których złożysz swój zapach.

Kompozycja indywidualnie dobranych do upodobań i energetyki danej osoby olejków eterycznych i absolutów. W postaci eliksiru olejowego w roll-onie w złotym oleju jojoba – 10ml.

Lub w formie sprayu w buteleczce 50ml.

Jest to w pełni naturalny, żywy i pracujący zapach. Układa się i dopasowuje do Twojego ciała i emocji. Pracuje na Twoją korzyść, wspiera gdy potrzebujesz koncetracji i siły i uspokaja gdy potrzebujesz się wyciszyć. Tylko naturalne olejki eteryczne układają się na każdej skórze inaczej, dlatego nikt inny na świecie nie będzie tak pachniał. Olejki eteryczne dopasowują się do Twojego ph i indywidualnego zapachu sebum dlatego jest to zapach który się rozwija, pracuje i zmienia wraz z Tobą.Jak to działa?

  • Kartę możesz zamówić online, a odebrać w formie papierowej w Piszu, po uprzednim kontakcie

  • Kartę można wykorzystać tylko jednorazowo.

  • W sytuacji, kiedy wartość zakupów przekracza kwotę dostępną na karcie - Klient dopłaca różnicę.

  • W sytuacji, kiedy wartość zakupów jest mniejsza niż wartość na karcie - Klient nie otrzymuje reszty w gotówce, a powstałej różnicy nie można wykorzystać przy okazji kolejnych zakupów.

  • Karta nie łączy się z innymi promocjami.

  • Karta nie podlega wymianie na gotówkę.

  • Karta jest ważna 6msc od daty zakupu.Kartę wysyłamy w formie elektronicznej kartki, do wydrukowania lub w formie papierowej.

Osoba obdarowana, kontaktuje się ze mną (dane do kontaktu znajdziesz na karcie) i wspólnie ustalamy termin i miejsce spotkania.

Jeśli kupujesz tylko kartę podarunkową zaznacz proszę w opcji dostawy „odbiór osobisty 0zł”.

Produkty powiązane

3 innych produktów w tej samej kategorii:

© DuszaMazur.pl