Świeca w ceramicznej czarce - czysty wosk pszczeli 250ml

Nowy produkt

86,00 złbrutto

Świeca z czystego wosku pszczelego w ceramicznej czarce hand made

Ręcznie lepiona czarka z gliny, wykonana w pracowni Nie Święci Garnki Lepią w Piszu na Mazurach. Czarka zalana jest czystym woskiem pszczelim, ma drewniany, bukowy knot.

Po wypaleniu świecy czarka posłuży Ci jako kubek lub naczynie, ma grube ścianki i jest bardzo wytrzymała.Jakie właściwości ma palący się wosk pszczeli?

Świece z wosku pszczelego spalają się bezdymowo pozostawiając w pomieszczeniu delikatny zapach miodu. Świeca ma niepowtarzalny naturalny zapach miodu i propolisu.

Wydzielane z płomienia świecy ujemne jony oczyszczają powietrze łagodząc dolegliwości górnych dróg oddechowych, chorób płuc, astmy i alergii. Stabilizują ciśnienie krwi, podnoszą wydolność organizmu, zwiększają zdolność zapamiętywania.

Palenie świec woskowych likwiduje zapach dymu tytoniowego, unieszkodliwia działanie promieniowania pochodzącego od komputera, telewizora, telefonu komórkowego i innych urządzeń elektromagnetycznych.

Płomień świecy woskowej działa oczyszczająco na sfery duchowe, powoduje przepływ dobrej energii, uspokaja nerwy, wycisza emocje i bardzo subtelnie ogrzewa pomieszczenie. W pomiesczeniu gdzie pali się świeca z wosku pszczelego lepiej się śpi, odpoczywa i pracuje.Świeca z wosku pszczelego pali się znacznie dłużej niż standardowa świeca.

Ten model będzie się palił ponad 40 godzin, jest to 250ml czystego wosku pszczelego, która może posłużyć Ci do osobistych rytuałów.

Ma pięknie lepione naczynie i ozdobi każde wnętrze.


Pojemność: 250 ml

Czas palenia: ok 40 godzin

Produkty powiązane

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

    8 innych produktów w tej samej kategorii:

    © DuszaMazur.pl