Dusza - PEŁNIA - naturalna świeca sojowa 120 ml

Nowy produkt

50,00 złbrutto

Naturalna świeca sojowa Pełnia - jaśmin, grejpfrut, paczulaPodczas pełni księżyca warto jest zapalić świecę i wprowadzić rytuał ognia do swojego domu. Ogień od tysięcy lat był stałym uczestnikiem codziennego życia wszystkich ludzi, dzięki świecom możemy skontaktować się z tym pięknym żywiołem i wprowadzić do naszego wnętrza oczyszczającą energię ognia.

Rytuały okołoksiężycowe w szczególny sposób wzmacniają nasz kontakt z naturą. Podczas pełni księżyca nasza energia życiowa jest w największej kumulacji I jeśli zdamy sobie sprawę z tej życiodajnej siły natury, która występuję w miesięcznych cyklach możemy wzmocnić swoje zasoby i skupić się na najlepszych dla nas rozwiązaniach. Podczas pełni warto otaczać się zapachami, które podnoszą naszą energię, rozweselają, pobudzają do działania i intensyfikują doznania. Dzięki temu wykorzystujemy nasz wewnętrzny, naturalny barometr i pozwalamy mu działać na naszą korzyść. Podsuwamy naszym zmysłom to czego potrzebują.Zapach Pełnia to energetyczny grejpfrut, bardzo kobiecy, zmysłowy jaśmin i głęboka tajemnicza paczula. Kompozycja jest bardzo soczysta, świeża, owocowo-kwiatowa. Dodająca energii, podnosząca nastrój i wprowadzająca do przestrzeni wysokie wibracje.CZAS PALENIA: 25 godzinCO WYRÓŻNIA ŚWIECE DUSZA?

  • świece zawierają wyłącznie naturalne olejki eteryczne bardzo wysokiej jakości i w wysokim stężeniu

  • - knoty świec są z surowego drewna bukowego

  • świece są w 100% z wosku sojowego, bez dodatku rakotwórczej parafiny

  • nie barwimy naszych świec, dzięki temu unikasz efektów ubocznych spalania sztucznych, chemicznych substancji

  • świece składają się z czystego wosku, bez zatopionych w nich elementów takich jak kwiaty czy kamienie, dzięki temu zapach jest jednostajny

  • lepiej i dłużej uwalniają zapachy jednocześnie nie drażniąc zmysłów

  • są tworzone ręcznie, powoli i w poszanowaniu dla przyrody.DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ŚWIECE SOJOWE?

Są zdrowsze niż zwykłe świece parafinowe.

Mają pochodzenie roślinne i NIE wydzielają substancji rakotwórczych takich jak benzen czy toluen. Są bardzo wydajne, palą się nawet 2 razy dłużej w porównaniu ze świecami parafinowymi.

Są wegańskie, biodegradowalne i ekologiczne.JAK KORZYSTAĆ ZE ŚWIECY BY DŁUGO CIESZYĆ SIĘ JEJ ZAPACHEM?

  • podczas pierwszego palenia świecy pozwól by wosk roztopił się do krawędzi świecy, zapobiegnie to tworzeniu się lejka, świeca będzie palić się równomiernie.

  • najintensywniej czuć aromat świecy gdy pali się ona przynajmniej 1,5h, ale nie pal jej dłużej niż 3,5h gdyż później człowiek przyzwyczaja się do zapachu i go nie czuje

  • przed każdym odpaleniem świecy ukrusz nadmiar zwęglonego knota, płomień będzie stabilniejszyPojemność: 120ml (szklany słoik)

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

© DuszaMazur.pl