Dusza - DRZEWOSTAN - naturalna świeca sojowa 120 ml

Nowy produkt

50,00 złbrutto

Świeca sojowa Drzewostan - sandałowiec, jałowiec, paczulaPamięć zapachowa to ogromna siła. Natura podaje nam zapachy, które tworzą nasze wspomnienia. Niektóre z nich możemy wyabstrachować w postaci olejków eterycznych.

Świece sojowe Dusza, to naturalne, ekologiczne i wegańskie świece które przywodzą na myśl najpiękniejsze zapachy natury. Zapachy, które przypomną Ci wakacje na Mazurach, uruchomią miłe skojarzenia i napełnią dom błogim, naturalnym aromatem.

Świece Dusza mają bardzo duże stężenie wysokiej jakości olejków eterycznych.DRZEWOSTAN to zapach sandałowca, jałowca i paczuli.

Jest to zapach bardzo drzewny, ale nie leśny, bardziej jak porąbane suche drewno, z ziemistą nutą. Niezwykle kojący i uspokajający zmysły. Przywodzi na myśl zapach drewna na ognisko, albo wnętrze drewutni. Jałowcowa nuta nadaje mu leśnego aromatu, a sandałowiec – król wszystkich olejków – daje poczucie spokoju i równowagi.CZAS PALENIA: 25 godzinCO WYRÓŻNIA ŚWIECE DUSZA?

  • świece zawierają wyłącznie naturalne olejki eteryczne bardzo wysokiej jakości i w wysokim stężeniu

  • knoty świec są z surowego drewna bukowego

  • świece są w 100% z wosku sojowego, bez dodatku rakotwórczej parafiny

  • nie barwimy naszych świec, dzięki temu unikasz efektów ubocznych spalania sztucznych, chemicznych substancji

  • świece składają się z czystego wosku, bez zatopionych w nich elementów takich jak kwiaty czy kamienie, dzięki temu zapach jest jednostajny

  • lepiej i dłużej uwalniają zapachy jednocześnie nie drażniąc zmysłów

  • są tworzone ręcznie, powoli i w poszanowaniu dla przyrody.DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ŚWIECE SOJOWE?

Są zdrowsze niż zwykłe świece parafinowe.

Mają pochodzenie roślinne i NIE wydzielają substancji rakotwórczych takich jak benzen czy toluen. Są bardzo wydajne, palą się nawet 2 razy dłużej w porównaniu ze świecami parafinowymi.

Są wegańskie, biodegradowalne i ekologiczne.JAK KORZYSTAĆ ZE ŚWIECY BY DŁUGO CIESZYĆ SIĘ JEJ ZAPACHEM?

  • podczas pierwszego palenia świecy pozwól by wosk roztopił się do krawędzi świecy, zapobiegnie to tworzeniu się lejka, świeca będzie palić się równomiernie.

  • najintensywniej czuć aromat świecy gdy pali się ona przynajmniej 1,5h, ale nie pal jej dłużej niż 3,5h gdyż później człowiek przyzwyczaja się do zapachu i go nie czuje

  • przed każdym odpaleniem świecy ukrusz nadmiar zwęglonego knota, płomień będzie stabilniejszyPojemność: 120ml (szklany słoik)

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

© DuszaMazur.pl